Towarzystwo Ubezpieczeń Europa to polska firma z siedzibą we Wrocławiu, która już od ponad 20 lat tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych. TU Europa specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń przy współpracy z instytucjami finansowanymi, w szczególności bankami oraz partnerami z innych branż – tworząc tzw. branże affinity. Grupa w swojej ofercie oprócz ubezpieczeń zdrowotnych NNW posiada ubezpieczenia turystyczne, w tym pakiet assistance. Firma jest jednym z liderów polskiego rynku, a swoją ochroną objęła kilka milionów osób. TU Europa za swoje innowacyjne podejście do ubezpieczeń była wielokrotnie nagradzana m.in. tytułem Dobrego Pracodawcy oraz „Perłą Polskiej Gospodarki” przyznawanej co roku przez magazyn ekonomiczny Polish Market.

 

 

Car Assistance
Przedmiot ubezpieczenia Samochody osobowe
Zakres terytorialny Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, BiH, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy
Zdarzenia objęte ochroną Wypadek, awaria, kradzież
Okres ubezpieczenia 12 miesięcy
Warunki zawarcia
Wiek pojazdu Indywidualnie
Pomoc tłumacza

 

Limit odległości miejsca zdarzenia od miejsca zamieszkania
Naprawianie pojazdu na miejscu zdarzenia

 

Holowanie pojazdu

 

Złomowanie pojazdu

 

Odbiór pojazdu po naprawie

 

Kontynuacja podróży lub powrót kierowcy i pasażerów
Pojazd zastępczy

 

Zakwaterowanie
Maksymalnie 2 doby
Transport zwłok kierowcy lub pasażerów

 

Zastępczy kierowca
Opieka nad dziećmi
Dowóz paliwa

 

Otwarcie pojazdu w przypadku zatrzaśnięcia wewnątrz kluczyków
Zniszczenie, zgubienie lub utrata z innych przyczyn kluczyków
Wymiana koła i naprawa ogumienia
Naładowanie akumulatora

 

Wymiana żarówki

Oferta firmy

Car Assistance

Car Assistance to opcja dodatkowa ubezpieczenia podróży ITravel oferowana przez TU Europa, która gwarantuje kompleksową pomoc w przypadku awarii, wypadku samochodowego lub kradzieży pojazdu. Pakiet obowiązuje w większości europejskich krajów, a w jego zakres wchodzi pokrycie kosztów holowania, naprawy lub wynajęcia auta zastępczego. Ubezpieczyciel zapewnia również kontynuację podróży bądź powrót do miejsca zamieszkania w przypadku, gdy naprawa pojazdu przekracza 72 godziny. W ramach polisy ubezpieczonemu przysługuje całodobowa informacja o warsztatach, trasach i rozkładach komunikacji publicznej oraz o noclegach w pobliżu miejsca zdarzenia.